Sukienki dla wszystkich!

Jakiś czas temu zawisło nade mną widmo przeprowadzki. Już się rozwiało, ale pozostawiło po sobie pewne przemyślenia i postanowienia. Otóż, po wielu latach chomikowania i nałogowego zbieractwa, muszę się przyznać do czegoś, co sama przed sobą ukrywałam: mam za dużo sukienek. Szafa pęka w szwach. Wiele kiecek, które sobie uszyłam od chwili ostatniej przymiarki wisi bezczynnie w szafie, ponieważ nie przyszła jeszcze okazja, by daną rzecz zaprezentować światu. 

W związku z tym postanowiłam ciut wcześniej ruszyć ze sprzedażą własnych rękodzieł pod marką Natabo. Nie będą to sukienki od początku szyte pod sprzedaż, ale sukienki, które szyłam dla siebie. Wybieram te, których nigdy nie nosiłam i które wiszą bezczynnie w szafie. Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które dadzą im drugie życie.

Żeby móc Wam właściwie zaprezentować oferowane sukienki, w niedzielę spędziłam magicznych kilka godzin w Cafe Przymiarka wraz z Olą Bauzą, uzdolnioną fotografką, która zrobiła sesję w klimatycznych wnętrzach kawiarni. Poniżej mała zajawka tego, co się działo, a już wkrótce pełna relacja!

granatowa sukienka
granatowa sukienka

sukienki hand made
sukienki hand made

sukienka w zielony wzorek
sukienka w zielony wzorek