Wiosenne sukienki

Dzień dobry!

Prace nad nową kolekcją ruszyły pełną parą, ostatnie tygodnie wypełnione są od świtu do ciemnej nocy konstruowaniem, modelowaniem, krojeniem, warkotem maszyny, prasowaniem… Nie narzekam! Jestem w swoim żywiole!

 

Dni wypełnione pracą mijają szybko, prawie nie zauważam tego ponurego przedwiośnia za oknami. Odcinam się od szarzyzny, burości, smutnych kałuż, kropel na szybach i nagich gałęzi myślami pełnymi kolorów nadchodzącej wiosny, przeglądaniem barwnych materiałów na wiosenne sukienki, tęczowych tiulów na halki. Nic nie wywołuje we mnie takiej tęsknoty za ciepłymi dniami jak widok barwnej tkaniny. Od razu widzę w wyobraźni wiosenne sukienki, które już niedługo będzie można założyć!

 

spring_Natabo_3

 

Uwielbiam wiosenne sukienki i spódnice błękitne jak wiosenne niebo. Są takie wdzięczne i dziewczęce, kolor ten można nosić na wielkie wyjścia i codzienne spacery. Świetnie wygląda w wydaniu gładkim oraz w towarzystwie wszelkich wzorów.

Pinterest
    Pinterest

Pinterest
    Jestem wielką miłośniczką przeróżnych nadruków na tkaninach. Kwiaty, koty, babeczki, wisienki, usta, cytryny, kolorowe postacie i wiele innych. Są radosne, letnie i przywodzą na myśl pikniki na łące. Takie wzory idealnie nadają się na wiosenne sukienki na pierwsze prawdziwie ciepłe dni.

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

 

 

Kwiaty, piękne i soczyste, tak bardzo kobiece! W takie wzory każda sukienka wygląda obłędnie, czy to codzienna na letni spacer, czy elegancka na ślub i przyjęcie.

 

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

 

 

Groszki i kropki – mój ukochany wzór! Kocham je w każdym wydaniu, mogłabym mieć w szafie same sukienki i spódnice w grochy i kropy! Czemu taki prosty wzór tak mnie zaczarował? Może właśnie dlatego, że jest prosty? 

Pinterest

Pinterest

Pinterest

 

Ach, byle do ciepłych dni!