UWAGA! Nieobecność w dniach 4 stycznia 2023 - 29 stycznia 2023. Termin realizacji zamówień będzie wydłużony. Zwroty proszę nadawać z uwzględnieniem tej nieobecności.

Sposób i termin dostawy

Wszystkie przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD(cena – 19 zł) albo do paczkomatów InPost (cena – 15.99 zł) . Jeśli z jakichś względów nie odpowiadają Ci te forma wysyłki, skontaktuj się z nami przed zakupem, postaramy się znaleźć wygodne dla obu stron rozwiązanie.

Wysyłamy również za granicę. Żeby zamówić taką wysyłkę, przed zakupem skontaktuj się z nami. Przesyłki zagraniczne najczęściej są nadawane za pośrednictwem kuriera DPD.

Możesz również bez dodatkowej opłaty osobiście odebrać swoje zamówienie w podpoznańskim Suchym Lesie. Napisz i umów się.

Twoje zamówienie zostanie Ci dostarczone tak szybko jak tylko będzie to możliwe, nie później niż w ciągu 30 dni od jego opłacenia, chyba że w opisie produktu wskazany był odmienny termin realizacji lub poinformowaliśmy Cię o wydłużonym terminie realizacji, a Ty wyraziłeś na niego zgodę. Nie obawiaj się, ta informacja to prawny wymóg. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje zamówienie było o u Ciebie maksymalnie w ciągu dwóch tygodni.

płać z payu w natabo