Sposób i termin dostawy

Wszystkie przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD(cena – 17,90 zł) albo do paczkomatów InPost (cena – 14,99 zł) . Jeśli z jakichś względów nie odpowiada Ci ta forma wysyłki, skontaktuj się z nami przed zakupem, postaramy się znaleźć wygodne dla obu stron rozwiązanie.

 

UWAGA! W związku z panującą sytuacją i z tym, że nie wszędzie kurierzy obecnie działają tak, jak należy, jest możliwość zamówienia przesyłki do paczkomatu. Po prostu w uwagach do zamówienia wpisz informację, że prosisz o wysłanie do paczkomatu i podaj jego numer.

 

Wysyłamy również za granicę. Żeby zamówić taką wysyłkę, przed zakupem skontaktuj się z nami. Przesyłki zagraniczne najczęściej są nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Możesz również bez dodatkowej opłaty osobiście odebrać swoje zamówienie w podpoznańskim Suchym Lesie. Napisz i umów się.

Twoje zamówienie zostanie Ci dostarczone tak szybko jak tylko będzie to możliwe, nie później niż w ciągu 30 dni od jego opłacenia, chyba że w opisie produktu wskazany był odmienny termin realizacji lub poinformowaliśmy Cię o wydłużonym terminie realizacji, a Ty wyraziłeś na niego zgodę. Nie obawiaj się, ta informacja to prawny wymóg. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje zamówienie było o u Ciebie maksymalnie w ciągu dwóch tygodni.

płać z payu w natabo