Nazywam się Anna Taboła i stworzyłam Natabo, bo nie lubię iść na kompromis. 

Potrzebowałam ubrań, w których będę mogła czuć się swobodnie, nie rezygnując ze stylowego wyglądu. Tak powstały pierwsze rozkloszowane sukienki i spódnice z koła, które szyję do dzisiaj. Od wielu lat możesz u mnie zamówić kobiece ubrania z nutą retro.

 

Trzy rzeczy, które musisz wiedzieć. 

Po pierwsze, w Natabo większość rzeczy robię osobiście. Sama projektuję, stopniuję, robię wykroje, dobieram dodatki, szyję prototypy i testuję je. Bywa, że ręcznie wykańczam detale ubrań. Chcę wysłać do Ciebie wyjątkowy produkt wysokiej jakości, który powstał w naprawdę niewielkiej liczbie egzemplarzy.

Po drugie, stawiam na trwałość. Tworzę projekty, które są klasyczne i będą modne przez lata. Wyszukuję szlachetne tkaniny naturalnego pochodzenia, które komfortowo się noszą i użytkują. Wybieram kolory i wzory zgodne z trendami, ale z potencjałem na kolejne sezony. Wszystko po to, żebyś mogła nosić ulubione ubrania długo i na wiele okazji.

Po trzecie, Natabo to mała polska marka odzieżowa. Kupując u mnie, wspierasz lokalny, kobiecy biznes, prowadzony etycznie w Polsce. Jestem Ci wdzięczna!

 

Współczesne retro jak spod igły

W sklepie znajdziesz sukienki i spódnice inspirowane latami 50, puszyste halki w różnych kolorach, a także inne pasujące do siebie ubrania, jak bluzki, sweterki, trencz czy apaszki. Ilość tkanin jest ograniczona, więc nie czekaj, jeśli coś Cię zachwyci.

Jeśli standardowa rozmiarówka lub wzory Ci nie odpowiadają – żaden problem. Napisz do mnie, bo każdy projekt mogę dostosować do Twoich potrzeb. Możliwe są zmiany w kroju, długości, większość ubrań da się także uszyć z innych tkanin. Skontaktuj się ze mną także, jeśli potrzebujesz pomocy z doborem rozmiaru albo po prostu chcesz mnie o coś zapytać. 

Czekam na Twoją wiadomość tutaj: LINK

– Anna z Natabo

płać z payu w natabo